Mór-
KPQ-BMC-125 Cutter Marmair Scuabtha
Cad atá san áireamh:
Blade Diamond Rim leanúnach 125mm
Cuibheoir beatha uisce
Treoir Uillinn
lionsa
Saghas
Paraiméadar
Déan teagmháil linn
Sonraíochtaí Teicniúla:
Córas Cumhachta: Mótar gan scuab 21V (roghanna 3.0AH/4.0AH)
Luas gan ualach: 5,000 rpm
Trastomhas lann: 125mm (5 ")
Cumas gearrtha:
90 ° Gearr: 41.5mm
45 ° Gearr: 30mm
Coigeartú Bevel: 0-45 ° le stadanna dearfacha
Gnéithe gairmiúla:
✓ Córas beatha uisce atá comhoiriúnach le buidéil chaighdeánacha uisce
✓ Treoir léasair maidir le hailíniú gearrtha beachtais
✓ Switchctthreaththly deannaigh le haghaidh oibriú timpeallachta fliuch
✓ Coinníonn rialú luais leictreonach RPM faoi ualach
Buntáistí Feidhmíochta:
• Gearradh 50% níos tapúla ná samhlacha traidisiúnta corda
• Córas laghdaithe creathaidh le haghaidh ciorruithe níos glaine
• Rátáil dleachta leanúnach le haghaidh ualaí oibre gairmiúla
• Taitníonn cuibheoir lann uilíoch le gach lanna cloiche 125mm caighdeánach
Iarratais Thionsclaíocha:
Monarú countertop
Suiteáil tíl agus cloiche
Obair séanadh
Athchóiriú seomra folctha
Snoíodóireacht cloiche ealaíne
Gnéithe marthanachta:
Pláta bonn cruach dhosmálta
Tithíocht fearas treisithe
IP55 Uisce/Friotaíocht Dust
Cosaint róthéamh
Dearadh eirgeanamaíochta:
Greim rubair frith-duillín
Dáileadh meáchain cothrom (3.2kg)
Coigeartú doimhneachta tapa scaoilte
SUBMIT
Thart ar
Nantong Great Tools Co., Ltd.
  • 32k
    Tionscadail réadaithe
  • 20+
    Taithí tionscail
  • 180+
    Baill foirne
scéal
Nuacht agus Taispeántais
An bhfuil Sreangán Tionchair Gan sreang cumhachtach go leor chun d'Uirlisí Aeir a Ionadú
2026/04/20
2026/04/13
Cad A Úsáidtear Wrench Tionchair Le haghaidh? Cineálacha, Méideanna & Conas a Roghnú
Cad a Úsáidtear Druileáil Casúr Rothlach dó agus conas a oibríonn sé
An Gaiste Casmhóiminte: Cén fáth nach n-éiríonn le do Thiománaí Scriú 12V Gan sreang scriúnna Féin-tapála 5cm a Thiomáint