KPQ20V-10A/13A 160mm Comhlacht Tionchair Ghlac druileáil dhíreach druilire gan bhriseadh comhlacht tionchair 160mm agus tá cumais idirdhealaithe agus aschur cumhachtach chasmhóiminte aige. Ligeann a shuíomh dhá-luas inchoigeartaithe d'úsáideoirí an modh oibre a choigeartú go solúbtha de réir tréithe na n-ábhar éagsúil.
Voltas ceallraí 20V
Cumas ceallraí 1.5/2.0AH
Trastomhas druileála 13/38mm
Luas gan ualach 0-450/0-1800R/min
Chasmhóimint uasta 55n.m
Cumas clampála 10/13mm
SUBMIT
Thart ar
Nantong Great Tools Co., Ltd.
  • 32k
    Tionscadail réadaithe
  • 20+
    Taithí tionscail
  • 180+
    Baill foirne
scéal
Nuacht agus Taispeántais
An bhfuil Sreangán Tionchair Gan sreang cumhachtach go leor chun d'Uirlisí Aeir a Ionadú
2026/04/20
2026/04/13
Cad A Úsáidtear Wrench Tionchair Le haghaidh? Cineálacha, Méideanna & Conas a Roghnú
Cad a Úsáidtear Druileáil Casúr Rothlach dó agus conas a oibríonn sé
An Gaiste Casmhóiminte: Cén fáth nach n-éiríonn le do Thiománaí Scriú 12V Gan sreang scriúnna Féin-tapála 5cm a Thiomáint