An KPQ16V-10C 16V Ceallraí Lithiam Tionchair Litiam Tá cumas agus cumais oibriúcháin idirdhealaithe ag druilire gan bhriseadh, agus is féidir leis oibríochtaí éifeachtacha a dhéanamh ar ábhair éagsúla. Laghdaíonn a teicneolaíocht nuálaíoch rialaithe creathaidh ultra-íseal tuirse go mór de bharr úsáid fhadtéarmach agus feabhsaíonn sé compord agus sábháilteacht an úsáideora. Laghdaíonn an teicneolaíocht seo go héifeachtach an tionchar a bhíonn ag creathadh ar oibriú trí bharrfheabhsú an struchtúir inmheánaigh agus roghnú ábhair, rud a fhágann go bhfuil úsáideoirí níos compordaí agus obair íogair á dhéanamh acu.
Soláthraíonn a chóras ceallraí litiam 16V tacaíocht láidir cumhachta, rud a fhágann go bhfeidhmíonn sé go maith i réimse oibríochtaí druileála agus tionchair. Ní hamháin go bhfuil sé éasca a iompar dearadh coirp dhlúth an táirge seo, ach cinntíonn sé freisin go bhfuil oibriú solúbtha i spás beag.
Voltas ceallraí 16V
Cumas ceallraí 1.5/2.0AH
Trastomhas druileála 10/25mm
Luas gan ualach 0-450/1800R/min
Chasmhóimint uasta 50n.m
Cumas clampála 10mm
SUBMIT
Thart ar
Nantong Great Tools Co., Ltd.
  • 32k
    Tionscadail réadaithe
  • 20+
    Taithí tionscail
  • 180+
    Baill foirne
scéal
Nuacht agus Taispeántais
An bhfuil Sreangán Tionchair Gan sreang cumhachtach go leor chun d'Uirlisí Aeir a Ionadú
2026/04/20
2026/04/13
Cad A Úsáidtear Wrench Tionchair Le haghaidh? Cineálacha, Méideanna & Conas a Roghnú
Cad a Úsáidtear Druileáil Casúr Rothlach dó agus conas a oibríonn sé
An Gaiste Casmhóiminte: Cén fáth nach n-éiríonn le do Thiománaí Scriú 12V Gan sreang scriúnna Féin-tapála 5cm a Thiomáint