Laghdaíonn struchtúr dlúth agus éadrom an KPQ20V-20 28mm ard-chasmhóiminte gan sreang gan sreang gan sreang gan stró go mór tuirse oibreora le linn úsáide fadtéarmacha agus feabhsaíonn sé éifeachtúlacht oibre.
Tá feidhm choigeartaithe ilfheidhmeach ag an bhfeiste agus is féidir leis dul in oiriúint go solúbtha do thascanna tógála éagsúla amhail druileáil agus scartáil. Cibé an bhfuil ábhair chrua os comhair coincréite agus saoirseachta, nó oibríochtaí fíneáil a dhéanamh, tá an cumas druileála 28mm KPQ20V-20 ar fheabhas, ag cinntiú éifeachtúlacht agus cobhsaíocht an dul chun cinn tógála. Cuireann a chóras cumhachta cumhachtach agus a theicneolaíocht rialaithe beacht ar chumas úsáideoirí oibríochtaí éagsúla a mháistir go héasca, solúbthacht agus cruinneas na tógála a fheabhsú.
Voltas ceallraí 20V
Cumas ceallraí 3.0/4.0/6.0/8.0AH
Cumas druileála 20mm
Luas rátáilte 1400r/min
Cumas LMPACT 2.6J
Minicíocht LMPACT 5000bpm
SUBMIT
Thart ar
Nantong Great Tools Co., Ltd.
  • 32k
    Tionscadail réadaithe
  • 20+
    Taithí tionscail
  • 180+
    Baill foirne
scéal
Nuacht agus Taispeántais
An bhfuil Sreangán Tionchair Gan sreang cumhachtach go leor chun d'Uirlisí Aeir a Ionadú
2026/04/20
2026/04/13
Cad A Úsáidtear Wrench Tionchair Le haghaidh? Cineálacha, Méideanna & Conas a Roghnú
Cad a Úsáidtear Druileáil Casúr Rothlach dó agus conas a oibríonn sé
An Gaiste Casmhóiminte: Cén fáth nach n-éiríonn le do Thiománaí Scriú 12V Gan sreang scriúnna Féin-tapála 5cm a Thiomáint