KPQ20V-28 Ionsú turraing dúbailte 28mm casúr rothlach gan scuab leictreach 28mm, atá feistithe le ceallraí litiam ardfheidhmíochta 20V agus mótar gan scuab, tá cumas aschuir idirdhealaithe. Baineann an trealamh úsáid as córas ionsúcháin dé -turraing ardleibhéil chun creathadh a laghdú go suntasach le linn oibriú agus chun compord agus sábháilteacht an oibreora a fheabhsú. Go háirithe nuair a úsáidtear é ar feadh i bhfad, is féidir leis tuirse láimhe a laghdú go héifeachtach agus oibríochtaí éifeachtúla agus sábháilte a chinntiú.
Voltas ceallraí 20V
Cumas ceallraí 3.0/4.0/6.0/8.0AH
Cumas druileála 28mm
Luas rátáilte 850r/min
Cumas LMPACT 3.5J
Minicíocht LMPACT 4500bpm
SUBMIT
Thart ar
Nantong Great Tools Co., Ltd.
  • 32k
    Tionscadail réadaithe
  • 20+
    Taithí tionscail
  • 180+
    Baill foirne
scéal
Nuacht agus Taispeántais
An bhfuil Sreangán Tionchair Gan sreang cumhachtach go leor chun d'Uirlisí Aeir a Ionadú
2026/04/20
2026/04/13
Cad A Úsáidtear Wrench Tionchair Le haghaidh? Cineálacha, Méideanna & Conas a Roghnú
Cad a Úsáidtear Druileáil Casúr Rothlach dó agus conas a oibríonn sé
An Gaiste Casmhóiminte: Cén fáth nach n-éiríonn le do Thiománaí Scriú 12V Gan sreang scriúnna Féin-tapála 5cm a Thiomáint