Mór-
KPQ-BIW21-26 Uirlisí Réad Tionchair Gan Scuab
Áirítear le tacar uirlisí:
  • Comhlacht eochair tionchair
  • 4.0AH ceallraí & luchtaire tapa
  • Cás iompair tromshaothair
lionsa
Saghas
Paraiméadar
Déan teagmháil linn
KPQ-BIW21-26 Tionchar Tionchair Gan Scuab-Cumhacht Ceangail Dualgas Trom
Sonraíochtaí Teicniúla:
Mótar gan scuab 21V:
25% níos éifeachtaí ná samhlacha brushed
Cothabháil nialas (gan aon athsholáthar scuab)
1/2 "tiomáint chearnach (12.7mm):
Tacaíonn sé le gach soicéid tionchair chaighdeánaigh
Anvil treisithe le haghaidh úsáide trom
Casmhóimint Buaic 320n.m:
Baintear cnónna lug stubborn (suas go M24)
Teannann sé i ndán-dhualgas trom gan stró
Rialú luais athraitheach:
0-2400 luas saor in aisce rpm
Tionchair 0-3200 in aghaidh an nóiméid
Roghanna ceallraí 3.0AH/4.0AH:
Soláthraíonn 4.0AH 30% níos mó rith am
Iarratais ghairmiúla:
  • Deisiúchán na ngluaisteán (Seirbhís Fionraí/Roth)
  • Cothabháil innealra tionsclaíoch
  • Tógáil cruach
  • Trealamh talmhaíochta
Ardghnéithe:
Roghnóir cumhachta 3-chéim (íseal/med/ard)
Friotaíocht Aimsire IP54
Rialú frith-kickback
Táscaire ceallraí 4-stiúir
Dearadh eirgeanamaíochta:
Meáchan ach 5.1 lb (le ceallraí)
Teicneolaíocht Chreathaidh laghdaithe (<8m/s²)
SUBMIT
Thart ar
Nantong Great Tools Co., Ltd.
  • 32k
    Tionscadail réadaithe
  • 20+
    Taithí tionscail
  • 180+
    Baill foirne
scéal
Nuacht agus Taispeántais
An bhfuil Sreangán Tionchair Gan sreang cumhachtach go leor chun d'Uirlisí Aeir a Ionadú
2026/04/20
2026/04/13
Cad A Úsáidtear Wrench Tionchair Le haghaidh? Cineálacha, Méideanna & Conas a Roghnú
Cad a Úsáidtear Druileáil Casúr Rothlach dó agus conas a oibríonn sé
An Gaiste Casmhóiminte: Cén fáth nach n-éiríonn le do Thiománaí Scriú 12V Gan sreang scriúnna Féin-tapála 5cm a Thiomáint