Mór-
KPQ-CGG21 gunna ramhar gan sreang
Áirítear:
Hose solúbtha 2m
3 cuibheoir nozzle (Zerk, bioráin, snáthaid)
lionsa
Saghas
Paraiméadar
Déan teagmháil linn
Sonraíochtaí Teicniúla:
Cumhacht: 21V litiam-ian (3.0ah/4.0ah)
Torque Max: 250n · m (184 troigh-lbs)
Ráta sreafa: 0.5-30ml/min inchoigeartaithe
Aschur Caighdeánach: 20ml/min @ 6000psi
Cumas datha: feadáin chaighdeánacha 400g
Gnéithe gairmiúla:
✓ Rialú Brú Cliste - Auto -STOPS ag Toirt Réamhshocraithe Réamhshocraithe
✓ Oibriú dé -mhodha - truicir láimhe nó beatha leanúnach
✓ giarbhosca tromshaothair -Láimhseálann NLGI #2 ramhar ag -20 ° C go 80 ° C.
✓ Cúplálaí glan-ghlan-dearadh nialais le drip le sclóine 360 ​​°
Buntáistí Feidhmíochta:
• 3x níos tapúla ná gunnaí ramhar láimhe
• Méadrú beacht go ± 0.1ml cruinneas
• IP55-rátáil do thimpeallachtaí crua
SUBMIT
Thart ar
Nantong Great Tools Co., Ltd.
  • 32k
    Tionscadail réadaithe
  • 20+
    Taithí tionscail
  • 180+
    Baill foirne
scéal
Nuacht agus Taispeántais
An bhfuil Sreangán Tionchair Gan sreang cumhachtach go leor chun d'Uirlisí Aeir a Ionadú
2026/04/20
2026/04/13
Cad A Úsáidtear Wrench Tionchair Le haghaidh? Cineálacha, Méideanna & Conas a Roghnú
Cad a Úsáidtear Druileáil Casúr Rothlach dó agus conas a oibríonn sé
An Gaiste Casmhóiminte: Cén fáth nach n-éiríonn le do Thiománaí Scriú 12V Gan sreang scriúnna Féin-tapála 5cm a Thiomáint