Mór-
Comhbhrúiteoir aeir gan sreang KPQ-CAC21
Áirítear le trealamh:
Píobán aeir 3M ard-flex
5 tacar cuibheoir nozzle
lionsa
Saghas
Paraiméadar
Déan teagmháil linn
Déanann an comhbhrúiteoir aeir gan sreang KPQ-CAC21 cumhacht aeir soghluaiste a réabhlóidiú le feidhmíocht thionsclaíoch i bpacáiste dlúth, gan sreang. Deartha do chonraitheoirí, do theicneoirí feithicleach, agus do ghairmithe poist, seachadann an córas 21V seo soláthar aeir gairmiúil fíor nuair a thógann do chuid oibre tú.
Sonraíochtaí Teicniúla:
Cumhacht: 21V litiam-ian (roghanna 3.0AH/4.0AH)
Brú Max: 150 psi (10.3 barra)
Seachadadh aeir: 30L/min (1.06 cfm)
Leibhéal torainn: <85dB (Oibríocht Chiúin)
Cumas umar: 2L (comhtháite)
Gnéithe grád gairmiúil:
✓ Caidéal saor ó ola-Oibriú saor ó chothabháil le saolré 2000 uair an chloig
✓ Rialú brú digiteach - ± 1 cruinneas psi le uathoibríoch -scóip
✓ Mód déchumhachta - Caighdeán (30l/min) agus turbo (borradh 40l/min)
✓ Runtime an lae ar fad - suas le 45 nóiméad leanúnach ag 90psi (ceallraí 4.0ah)
Buntáistí Feidhmíochta:
• Boilsciú 50% níos tapúla ná aonaid gan sreang iomaíochta
• Ceangail uilíoch uilíoch do gach uirlis chaighdeánach aeir
• Cosaint teirmeach le fuarú uathoibríoch síos
• IP54 rátáil le haghaidh marthanacht poist
Iarratais idéalach:
Boilsciú boinn (paisinéir go trucail éadrom)
Tairneáil/ceangal neomatach
Péintéireacht Scuab Aeir
Deannach ag séideadh/ag glanadh
Tástáil Córas HVAC
Eilimintí dearaidh nuálacha:
Láimhseáil foldable le haghaidh stóráil dhlúth
Tomhsairí débhrú (umar/uirlis)
Calafort Cumhachta USB-C do Mhuirearú Gléas
SUBMIT
Thart ar
Nantong Great Tools Co., Ltd.
  • 32k
    Tionscadail réadaithe
  • 20+
    Taithí tionscail
  • 180+
    Baill foirne
scéal
Nuacht agus Taispeántais
An bhfuil Sreangán Tionchair Gan sreang cumhachtach go leor chun d'Uirlisí Aeir a Ionadú
2026/04/20
2026/04/13
Cad A Úsáidtear Wrench Tionchair Le haghaidh? Cineálacha, Méideanna & Conas a Roghnú
Cad a Úsáidtear Druileáil Casúr Rothlach dó agus conas a oibríonn sé
An Gaiste Casmhóiminte: Cén fáth nach n-éiríonn le do Thiománaí Scriú 12V Gan sreang scriúnna Féin-tapála 5cm a Thiomáint